Skuteczny serwis laptopów

Masz kłopot ze swoim sprzetem?

Zadzwoń teraz: 505 636 934

Skuteczny serwis laptopów

Skuteczny serwis laptopów
5 (100%) 1 vote

Serwis laptopów Wrocław


Nasz serwis laptopów to połączenie wieloletniego doświadczenia i wiedzy z obszaru branży technicznej i komputerowej. Posiadamy najlepszych specjalistów, którzy rozwiążą nawet najbardziej skomplikowany problem sprzętowy i programowy. Nasz profesjonalizm to także najlepsze sprzęty diagnostyczne i nowoczesne rozwiązania technologiczne pomagające w serwisowaniu sprzętu.

Kompleksowa oferta na serwis dla wymagających Klientów


Nasza oferta to kompleksowe rozwiązanie problemów z laptopem. Rozpoczynając od diagnozy aż do przywrócenia sprawności sprzętu. Serwisujemy sprzęty stacjonarne, jak również laptopy każdej marki – Asus. Acer, Lenovo, Toshiba, HP, MSI, Dell czy Samsung.


Problem z systemem operacyjnym w laptopie


Naszym zadaniem jest rozwiązanie wszystkich problemów związanych z usuwaniem wirusów, trojanów, re-instalacją Windows, odzyskiwaniem danych po awarii systemu. Najczęstsze problemy to komputer zainfekowany przez wirusa, który pojawia się, gdy nie mamy lub korzystamy z bezpłatnej wersji programu antywirusowego. Jak rozpoznać problem?

 • niebieski ekran
 • dziwne, nieoczekiwane komunikaty na ekranie
 • programy uruchamiają się samoczynnie
   
 • system operacyjny nie chce się zainstalować
 • zawieszanie lub spowolniona praca komputera
 • zawartość plików się zmienia lub kasują się one samoczynnie
   
 • optymalizacja komputera
  Jeśli komputer lub programy bardzo długo się otwierają, komputer sam się restartuje lub nie chce się wyłączyć to jest to znak, że wymagana jest optymalizacja. Konieczne jest zniwelowanie błędów tworzących się na dysku twardym czy zmiana starych lub nieużywanych sterowników. Co da optymalizacja? Znacznie szybsze włączanie i wyłączanie się komputera, szybkie otwieranie się programów, usunięcie wirusów i wszystkich plików, które spowalniały pracę komputera
   
 • instalacja oprogramowania
  Oferujemy instalację różnych systemów operacyjnych, programów antywirusowych. Instalujemy przeglądarki i dodatki, programy użytkowe, sterowniki, jak również Internet przewodowy oraz bezprzewodowy 
  NAPRAWY SPRZĘTOWE
  Wśród najczęściej wykonywanych przez nas napraw pojawiają się:

Naprawa lub wymiana płyt głównych

Na uszkodzenie płyty głównej może wskazywać fakt, że komputer nie chce się włączyć, karta Wi-Fi nie działa, obraz jest rozmyty, ekran ma biały kolor, pojawiają się problemy z działaniem klawiatury, zdarzają się napięcia na porcie USB, laptop nie wykrywa dysku. 

Naprawa lub wymiana dysków twardych

Charakterystyczne dla tej usterki jest „stukanie” dysku, a system nie odczytuje dysku. Wśród przyczyn możemy wyróżnić niesprawne działanie złączki dysku twardego lub uszkodzenie płyty głównej. Uszkodzenia często pojawiają się na skutek uszkodzeń mechanicznych.

Naprawa lub wymiana matryc w laptopie

Problemy związane z matrycą najczęściej spowodowane są uszkodzeniami mechanicznymi. Symptomami uszkodzenia matrycy są zbita lub pęknięta matryca, pojawiające się na ekranie pasy, rozlewający się obraz. 

Naprawa lub wymiana gniazd zasilania

Uszkodzenie gniazda zasilania może objawiać się iskrzeniem, włączaniem laptopa po wygięciu wtyczki zasilania, nieprawidłowym ładowaniu się baterii. Jeśli Twój laptop znajduje się we Wrocławiu – zadzwoń do nas.

Naprawa lub wymiana układów chłodzenia laptopów

Układ chłodzenia nie działa prawidłowo jeśli laptop się zawiesza, komputer niespodziewanie się restartuje, pojawiają się przekłamania w wyświetlaniu obrazu, obudowa nadmiernie się nagrzewa.

Czyszczenie klawiatur i płyt głównych po zalaniu

Niedziałające pojedyncze klawisze, opór przy przyciskaniu lub generowanie innych niż przypisane znaki to najczęstsze symptomy pojawiające się po zalaniu laptopa.

Naprawa lub wymiana kart sieciowych – serwis Laptopów Wrocław

Naprawy wymaga karta, która nie działa lub jest prawidłowo rozpoznawana przez system, ale ma słaby zasięg.

Najlepsi specjaliści we Wrocławiu


Nie wierzysz na słowo? Pozwól nam naprawić twój sprzęt a przekonasz się, że współpracujesz ze specjalistami. Zapewne zostaniemy Twoim ulubionym serwisem!

Sprawdź nasze pogotowie komputerowe. Specjalizujemy się w takim serwisie laptopów jak np. odzyskiwanie danych, usługi informatycznekonserwacja i czyszczenie, profesjonalne reinstalowanie systemu operacyjnego. Pełna gwarancja zadowolenia – nasza firma korzysta z oryginalnych części. Zapewniamy dojazd i pomoc na miejscu. Wspieramy klientów indywidualnych oraz firmy.

Czym kierujemy się w swojej pracy?

 • trafnie odpowiadamy na potrzeby klientów- wiemy jak ważny jest Twój sprzęt, dlatego naprawiamy go błyskawicznie
 • tworzymy zgrany zespół- tylko w takiej atmosferze możemy efektywnie i kompleksowo działać, nasza współpraca przynosi owoce
 • ciągle się rozwijamy- nasza pasja idzie w parze z rozwojem, dlatego dbamy i inwestujemy w szkolenia dla pracowników, jak również cały czas poszerzamy nasze zaplecze techniczne
 • dbamy o dobrą obsługę – każdy z nas wie jak ważna dla klienta jest dobra współpraca
 • doradzamy- zawsze możesz liczyć na naszą opiekę i porady na każdym etapie współpracy, jesteśmy w stałym kontakcie
 • oferujemy jasne zasady- uczciwość przede wszystkim, nie martw się o ukryte zapisy czy gwiazdki 
   

Zobacz nasz cennik lub zadzwoń i umów wizytę – zapraszamy.

Źródło: http://pogotowiekomputerowe.wroc.pl/