Pogotowie Komputerowe we Wrocławiu

Masz kłopot ze swoim sprzetem?

Zadzwoń teraz: 505 636 934

Pogotowie Komputerowe we Wrocławiu

Pogotowie Komputerowe we Wrocławiu
5 (100%) 4 votes

Serwis Komputerowy Wrocław


Twój komputer odmawia posłuszeństwa? Nie jest już taki szybki jak na początku, a aplikacje uruchamiają się 2 minuty? A może po prostu chcesz wymienić oprogramowanie lub przeinstalować system na nowszy, bo ten dotychczasowy ci już nie wystarcza. Jeśli masz jakikolwiek problem ze swoim sprzętem serwis komputerowy Wrocław pomoże ci się go pozbyć. Zajmujemy się nie tylko eliminowaniem uciążliwych problemów z oprogramowaniem czy z podzespołami w twoim komputerze, ale również przygotowujemy go do pracy.

Naprawimy każdy komputer we Wrocławiu

Naszym informatykom nie jest straszne także odzyskiwanie utraconych danych. Jeśli więc szukasz pliku nie możesz go znaleźć to może się okazać, że znikł on z twojego komputera, jednak my go odzyskamy. Do naszych obowiązków należy również dokładne przeczyszczenie komputera przed jego oddaniem. Nie tylko oczyścimy twój sprzęt z różnych wirusów, ale także zajmiemy się wyczyszczeniem komputera od jego fizycznej strony. Gwarantujemy, że będzie działał jak nowy.

Dlaczego warto przeprowadzić naprawdę komputera w naszej firmie?

Dlaczego my zapytasz? Odpowiedź jest bardzo prosta – jesteśmy sumiennie oraz rzetelnie pracującym serwisem komputerowym, dla którego ważne jest dobro sprzętu naszego klienta. Jeśli to dla ciebie za mało to na dole znajdziesz 12 powodów, które na pewno utwierdzą cię w przekonaniu, że można nam zaufać i powierzyć swój sprzęt.

Jakie są argumenty za naprawą w naszej firmie?

Oto one:

  • Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra informatyków, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Dodatkowo są ciągle doszkalani w dziedzinie informatyki. Jeśli masz jakiś problem ze swoim komputerem, to wiedz, że my sobie z nim poradzimy. Rozwiążemy każdy zaistniały problem.
  • Naprawialiśmy już setki urządzeń naszym klientom z Wrocławia i okolic.
  • Wszyscy pracownicy mają za sobą lata doświadczenia i ponoszą pełną odpowiedzialność za zabiegi wykonywane na twoim urządzeniu. Możesz być spokojny, o swoje dane oraz pliki, które trzymasz na dysku.

Potrafimy naprawić każdy komputer

Pamiętaj, że jest wiele serwisów komputerowych, które ograniczają swoje usługi tylko do niektórych marek, jednak my się do nich nie zaliczamy. Poradzimy sobie z każdym urządzeniem, z którym do nas przyjdziesz, niezależnie od tego czy jest to powszechnie znana firma czy jedna z tych niszowych. Dlatego jeśli masz komputer Dell, HP, Asus, Toshiba czy Samsung to bez obaw – poradzimy sobie, a naprawa przebiegnie sprawnie.

Co jeszcze w naszym serwisie we Wrocławiu?

Poza podstawową naprawą komputerów oraz ich optymalizacją, zajmujemy się również naprawą innych urządzeń takich jak: drukarek, skanerów czy kserokopiarek. Mianowicie zajmujemy się każdym sprzętem, który może być wykorzystywany do pracy z komputerem oraz w jego obrębie.


Nasi pracownicy od razu, na miejscu sporządzą kosztorys wykonywanych usług, a ty będziesz miał pełną świadomość wykonywanych zabiegów na twoim komputerze.


Każdy kto potrzebuje komputera do pracy, wie, że dzień bez niego to dzień stracony. Nasi informatycy dołożą wszelkich starań, aby naprawić go jak najszybciej oraz na miejscu. To my dojeżdżamy do ciebie, a nie ty do nas.
Jeśli zaistnieje sytuacja, że komputera nie będzie można naprawić na miejscu, a sprzęt będzie trzeba zabrać do nas, to serwis sprzętu komputerowego Wrocław zapewnia transport twojego urządzenia.

Szybko, sprawnie i bez żadnej ściemy!


Pamiętaj, że jeśli prace nad optymalizacją oraz naprawą twojego komputera się przedłużą, zapewnimy Ci sprzęt zastępczy, abyś mógł dalej pracować. Ważne jest dla nas, abyś ryzykował stratą swojej pracy.

Dla nas liczy się tylko klient, dlatego dopasowujemy się pod twoje wymagania oraz warunki. Jeśli problem z twoim komputerem jest niewielki i nie przeszkadza w normalnej pracy, ale chciałbyś go wyeliminować, to zajmiemy się tym po twojej pracy.

Awarie oraz problemy z komputerem mogą się zdarzyć o każdej porze dnia i nocy, a wiemy, że jest on dla ciebie bardzo ważny. Serwis komputerowy we Wrocławiu zapewnia całodobowe wsparcie.

Gwarancja działania i sprawdzone rozwiązania w naprawie komputerów


Każda wykonana przez usługa, niezależnie od tego czy była to wymiana podzespołu, czy optymalizacja komputera, otrzymuje od nas gwarancję. Zawsze jesteś pewny, że wszystko będzie działać jak należy.

Nasi pracownicy doradzą ci także co do wyboru sprzętu lub oprogramowania jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli nie wiesz jakie oprogramowanie zakupić lub jakie urządzenie będzie dla ciebie odpowiednim – doradzimy ci.

Te 12 powodów powinny cię przekonać do tego, że możesz nam w pełni zaufać i powierzyć w nasze ręce swój sprzęt. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, to nie zostaje ci nic innego jak przyjść i się przekonać. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przywrócić w twój sprzęt nową energię do życia. Pamiętaj, że nie zostawimy cię z zepsutym komputerem. Wszystkie te 12 zasad przestrzegamy w naszym serwisie, aby nasi klienci zawsze wychodzili z niego zadowoleni.

część zdjęć: http://pogotowiekomputerowe.wroc.pl/