Napraw z nami swój komputer!

Masz kłopot ze swoim sprzetem?

Zadzwoń teraz: 505 636 934

Napraw z nami swój komputer!

Napraw z nami swój komputer!
5 (100%) 7 votes

Naprawa Komputerów Wrocław

Firma Hilfe oferuje najlepszą i najszybszą naprawę komputerów we Wrocławiu. Jesteśmy specjalistami w tym co robimy, zajmujemy się już tym od wielu lat, znamy się na rzeczy!

Tylko sprawdzone rozwiązania

  • Wszystkie podzespoły zamawiamy z oryginalnych źródeł, u nas nie dostaniesz żadnych podrobionych części.
  • Wykonujemy swoją pracę najszybciej, jak potrafimy. Jesteśmy w stanie zwrócić Ci naprawiony już sprzęt w ciągu 2 dni roboczych lub naprawić go na miejscu.
  • Za każdym razem przykładamy się do naszej pracy w stu procentach!  Nie ma tutaj miejsca na pomyłki, wszystko jest robione perfekcyjnie.
  • Pracujemy z pasją. Zajmowanie się sprzętem informatycznym to nasze hobby, robimy to z przyjemności.
  • Jesteśmy zawodowcami. Posiadamy wszystkich w pełni wykwalifikowanych informatyków, nie znajdziesz u nas żadnych amatorów, pełen profesjonalizm.

Jak działamy? Poznaj nasz serwis komputerowy w akcji.

Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę z serwisantem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za starsze komputery, Zapytaj o nasz serwis pod x nr tel i umów się na spotkanie.

Ile czasu trwa naprawa komputera?

Komputery staramy się naprawiać jak najszybciej potrafimy. W przypadku poważniejszej usterki czas naprawy wynosi do 2 dni, natomiast jeśli naprawa wymaga zamówienia dodatkowych części aktualnie niedostępnych w naszym magazynie – może się ona wydłużyć.

Znamy się na naprawie komputerów


Nasz zespół tworzą pracownicy wykwalifikowani w różnych dziedzinach. Zapewniamy, że Państwa problemem zajmie się osoba posiadająca najlepsze kompetencje do jego rozwiązania, a cały serwis komputera przebiegnie szybko i sprawnie.

Bezpieczeństwo przeprowadzanych napraw

Stawiamy szczególny nacisk na bezpieczeństwo Państwa danych. W przypadku uszkodzonych nośników, które zostają zastąpione nowymi, są one utylizowane w sposób uniemożliwiający ich odzyskanie. Gwarantujemy również, że jakiekolwiek prywatne dane są przetwarzane wyłącznie na życzenie klienta, np. przy odzyskiwaniu danych.


Skontaktuj się z nami! Nasza obsługa informatyczna z Wrocławia znajdzie rozwiązanie. Asus? Dell? HP? Toshiba? Lenovo? Samsung? Acer? Nie ma znaczenia!
 

Jak znajdują nasz serwis komputerów Klienci? Najczęstsze problemy z komputerami, które naprawiamy!

Mamy niezliczoną liczbę zadowolonych klientów, którzy robili u nas prace jak: naprawa komputera, usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych, serwis komputerów, usługi informatyczne i sieciowe, naprawa płyty głównej, konfiguracja sieci, konfiguracja komputerów stacjonarnych, konserwacja, diagnoza, doradztwo w zakresie wymiany sprzętu komputerowego.

Oczywiście z naszego serwisu komputerowego korzystają także Klienci szukający innych usług. Z nasz usług korzystają bowiem osoby, które życzą sobie czyszczenie komputera czy laptop,a instalacja oprogramowania lub podzespołów czy formatowanie dysków.

Oferujemy wszystko czego potrzebujesz Ty i Twój komputer – w tym profesjonalny serwis i dojazd na terenie Wrocławia i okolic. Nasza gwarancja zadowolenia oraz konkurencyjny cennik jest dodatkowym atutem, który otrzymasz w tamach naszej usługi.